M A K R O C E L L
Tamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL
Barkod Sistemleri

Barkodlu satış sektöründe 10 yıldır kullanılmakta olan BarkodSis programı, işyerine barkod sistemi kurmak isteyen firmalar için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz. Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.

Programı Yükle
Image
E-TİCARET

Mağazanızı internete taşıyın.

bize ulaşın
Entegre satışın kolaylığını şimdi keşfedin.

Mağazanız ile birlikte internetten satışa başlayın, tümünü tek noktadan yönetin.Barkod Sistemleri


Mağaza Barkod Sistemi

Mağaza Barkod Sistemi

Mağazalar için barkod sislemleri.

Ayakkabı Barkod Sistemi

Ayakkabı Barkod Sistemi

Ayakkabı mağazaları için barkod sistemleri

Kırtasiye Barkod Sistemi

Kırtasiye Barkod Sistemi

Kırtasiyeler için barkod sistemleri

Depo Barkod Sistemi

Depo Barkod Sistemi

Depolar için barkod sistemleri

Market Barkod Sistemi

Market Barkod Sistemi

Marketler için barkod sistemleri

Kantin Barkod Sistemi

Kantin Barkod Sistemi

Kantinler için barkod sistemleri

Şarküteri Barkod Sistemi

Şarküteri Barkod Sistemi

Şarküteriler için barkod sistemleri

Tekel Büfe Barkod Sistemi

Tekel Büfe Barkod Sistemi

Tekel ve Büfe barkod sistemleri

Manav Barkod Sistemi

Manav Barkod Sistemi

Manavlar için barkod sistemleri

Hırdavat Barkod Sistemi

Hırdavat Barkod Sistemi

Hırdavatçılar için barkod sistemleri

Benzin İstasyonu Barkod Sistemi

Benzin İstasyonu Barkod Sistemi

Akaryakıt istasyonları için barkod sistemleri

Kuruyemiş Barkod Sistemi

Kuruyemiş Barkod Sistemi

Kuruyemişçiler için barkod sistemleri

Kasap Barkod Sistemi

Kasap Barkod Sistemi

Kasaplar için barkod sistemleri

Kitapevi Barkod Sistemi

Kitapevi Barkod Sistemi

Kitapevleri için barkod sistemleri

Kozmetik Barkod Sistemi

Kozmetik Barkod Sistemi

Kozmetik sektörü için barkod sistemleri

Barkod Sistemi

Barkod Sistemi

İşletmeler için barkod sistemleri

Satış Sistemi

Satış Sistemi

İşletmeler için satış sistemleri

ENTEGRASYON MODÜL AÇIKLAMALARI

BarkodSis programının Beko, Ingenico ve Hugin yeni nesil yazarkasa ökc cihazları ile entegre çalışmasını sağlayan modüldür. Entegrasyon sonrasında yapılan Nakit ve Kredi Kartı satışları için ÖKC cihazından mali fiş çıkmasını sağlar. Bu sayede kasiyerin elle ÖKC cihazına tahsilat değerini girmesini ve oluşabilecek hataların önüne geçilmesi sağlanır.

Siparişlerini telefon ile alan yoğun işletmeler için uygundur. Entegrasyon modülü ile birlikte ayrıca sistemin çalışabilmesi için 2,4 ve 8 hatlı callerid cihazlarımızdan alınması gerekmektedir.

Müşteriler telefon ile sipariş için sizi aradıklarında eğer sistemde kayıtlı bir müşteri ise satış ekranında arayan müşteri gösterilecektir. Telefonu müşterinizin adını hitap ederek açabilir ve siparişlerini satış ekranından alabilirsiniz. Müşteri sistemde kayıtlı değilse sipariş almak için kaydetme zorunluluğu bulunmamaktadır.

Siparişler hazırlandığında bilgi fişi çıktısı alarak müşterinize ürünlerini gönderebilirsiniz. Müşterinin Kredi kartı veya Nakit ödeme yapması sistem için önemli değildir, siz siparişi müşteriye gönderdiğinizde sistem satışı arka planda saklar. Tahsilat yapan elemanınız fiş ile birlikte size tahsilat tutarını getririr, sistemde bekleyen siparişi geri çağırarak satış işlemini Nakit veya Kredi kartı ile sonlandırabilirsiniz.

Bu entegrasyon ile birlikte bir bilgisayar üzerinden 2,4 veya 8 hatınızın siparişlerini seri olarak alabileceğiniz gibi, Barkodsis programından her telefon hattını farklı bir bilgisayara yönlendirerek eş zamanlı siparişlerde almanızı sağlar.

Artık birçok işletme fiziksel mağazaları ile birlikte sanal ortamda birden fazla eticaret sistemi ve sanal mağaza üzerinden satış yapmaktadır. E-Ticaret platformumuz ile BarkodSis programı entegre çalışmaktadır. Bu sayede hem fiziki mağazanızda hemde e-ticaret sitenizde stok mevcutları otomatik güncellenecektir. Müşterilerin e-ticaret sitesinden girdikleri siparişler BarkodSis programına otomatik aktarılacaktır.

Sanal mağazalarınız için StockMount sistemi ile entegre çalışıyoruz. Yıllık olarak kiralayabileceğiniz StockMount altyapısı (N11, Gitti Gidiyor, HepsiBurada, PttAvm, SanalPazar, OpenCart, Basefy, nopCommerce, KobiMaster, BilgiNet, Magento, oscommerce, neticaret, WooCommerce) sistemleri ile entegre çalışmaktadır. Bu sanal mağazalara sipariş düştüğünde sipariş BarkodSis programına aktarılmakta ve faturaya dönüştürülmektedir.

Bu entegrasyonlar sayesinde e-ticaret panelinizi ve sanal mağazalarınızı tek tek gezmenize gerek kalmadan BarkodSis yapısı altından hem stoklarınızı hemde siparişleri yönetebilirsiniz.

İnternet tarayıcısı bulunan tüm cihazlardan herhangi bir yazılım yüklemeden sisteminize bağlanarak stoklarınızı ve stok mevcutlarınızı izleyebilir, cari hesapları ve bakiyelerini görebilir, sahada yapılan tahsilatları girebilirsiniz. Ayrıca belirleyecek olduğunuz tarih veya tarih aralığında işletmenin yaptığı cirolara bakabilirsiniz.