M A K R O C E L L
Barkot Programı

Barkot Programı

Kendi ürün etiketlerinizi basarak veya ürünler üzerindeki hazır barkod etiketleri kullanarak, firmanız için Barkot Programı kurabilirsiniz.


Kağıt, kalem veya Excel şablonlarını kullanan, Barkot programı tarafından sunulan kolaylık ve doğruluktan yararlanmayan oldukça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır. En yaygın kanı bu Barkot uygulamasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir. Oysa ki! bu konuda bilinmeyen nokta işletmeniz için böyle sistem kurmak gerçekten ucuz aynı zamanda, uygulanması oldukça kolay olabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bütçenize uygun Barkot Programı almanız mümkündür.


Barkot Programı nedir? Neden önemlidir?


Kısacası! işletmelerinizi büyümeye hazır hâle getirmek için hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa'da müşterilerinize barkod sistemi kullanarak satış gerçekleştiriyorsanız.


Şimdi bunları, biraz daha ayrıntılı olarak inceleyelim.


İş yerinize Barkot Programı kurarak denetim altına almanız, envanter doğruluğunu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerin üzerinde etiket olması, satılan ürünleri okuyucu yardımıyla bilgisayara anında iletilmesine imkan verir. Böylece bilgisayarın, sizin için tüm ağır işleri yapması sağlanır.


Bilgisayarlar kusursuz, değillerdir! fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş satış yapan personel kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını gösteren, çalışmalar bulunmaktadır.


Öte yandan satış sistemi kullanan kasiyer ürünleri barkod okuyucu yardımıyla bilgisayara aktarması her 5.000 ila 36 trilyon karakterde bir tarama hatası oranına sahiptir.


Bu ihtimallerin, lehimize olmasını isteriz öğle değil mi ?


Barkot Programı ile İşletmenizi kolayca büyütün


Ürün gamınız azda olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize Barkot Programı daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz, işinize ölçeklenebilirlik kazandırır.


Ölçeklenebilirlik. İşletmenizde bir ürün, 100 ürün veya 10.000 ürün olup olmadığından bağımsız olarak aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.


İşletmeniz tarafından benimsenecek stok takip programı ekibinizin yeni üyelerini kolay şekilde eğitir. Ürün aramak veya ürün açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü, okuyucu yardımıyla okutarak işlem yapabilir.


Barkod-Sis programı profesyonel görünüm sunacaktır!


Satış Programı kullanan işletmeler rakiplerine göre iki kat avantaja sahiptir. Öncelikle Barkot kontrolü sağlar. Ayrıca müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır. Müşterinin satın alım işlemini böyle bir sistem kullanarak, hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi bir izlenim bırakırsınız.


Tam bir Barkot sistemi nasıl kurabilirim?


BarkodSis Özellikleri.

 • Tüm okuyucularla çalışır.
 • Etiket yazıcı ayrımı yapmaz.
 • Dokunmatik bilgisayarlarla uyumludur.
 • Tüm terâzi sistemleri ile tam entegre çalışır.
 • Ürün etiket yazdırma özelliği.
 • Ayrıntılı satış raporları.
 • Satış tutarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme.
 • Mobil patron raporu üzerinden işletme takibi.
 • Sınırsız kullanıcı tanımlama.
 • Müşteri bekletme. Birden fazla müşteriye satış imkânı.
 • Telefon sipariş özelliği. Sınırsız müşteri için ödeme takibi.
 • Günlük, haftalık, aylık, yıllık satış raporları alabilme.
 • Online/Offline çalışabilir. Şubelerin sistemi tek merkezden yönetilir
 • Hem Plâsiyer hem kasiyer takibi.
 • Etiketi olmayan ürünlere tek dokunuşla barkod yazdırma.
 • Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması.
 • E-ticaret sistemi ile entegre çalışabilir.
 • Toplu veya şube bazında Barkot stok miktarları ayrıca tutarını hesaplama.
 • SMS kullanarak müşteri bilgilendirme.
 • Ankara, istanbul, izmir, bursa, hangi şehirde olursanız olun, kurulum, eğitim.

BarkodSis

Barkot Programı Yazılım Modülleri

Farklı Kullanıcılar

Sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilir, farklı yetkiler atayabilirsiniz.

Yeni Nesil ÖKC

Yeni nesil ökc entegrasyonu üzerinden hızlı satış imkanı sağlar.

Etiket Baskı

Barkodsuz ürünleriniz için barkodlar üretip yazdırabilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu

BarkodSis TiciMax altyapısı üzerinden entegre çalışır.

Logo Xml Entegrasyonu

Logo yazılım ürünleri. Fatura bazında xml entegrasyonu.

El Terminali

El terminali kullanarak envater, soğuk satış + fiyat gör olarak kullanabilirsiniz.

Ürün Tanıma

Ürün tanımlarken barkodunu okutun, ürün adı + kdv bilgisi otomatik gelsin.

Veri Yedekleme

Hem bilgisayarınıza hem dropbox üzerine otomatik yedekleme imkanı.Tamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL
Mağaza Satış Sistemleri

Barkodlu satış sektöründe 10 yıldır kullanılmakta olan BarkodSis programı , işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz. Program lisansı için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.

Programı Yükle
BarkodSis
E-TİCARET

Mağazanızı internete taşıyın.

bize ulaşın
Entegre satışın kolaylığını şimdi keşfedin.

Hem mağazanız hemde internet sitenizden satışa başlayın, tümünü tek noktadan yönetin.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu ile veya belirleyecek olduğunuz ürünlere birer satış düğmesi oluşturarak hızlı satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko, Hugin, Ingenico yeni nesil yazarkasa, yazarkasa/pos cihazlarına entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

3

ÜRÜN TANIMA

Birçok sektöre ait 200.000 üzerindeki güncel ürün arşivimiz mevcuttur. Stok kartı açarken ürün adı, kdv, tahmini satış fiyatları ürün barkodunu okuttuğunuzda otomatik gelir.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri bir araya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak satış yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok, ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Müşterileriniz için farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında satış yapan personelinizin ne tutarda satış yaptığını, performası ile primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları bu puanları alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama, stok takbi sağlar. Rut üzerinden müşteri ziyaret planlaması verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için indirime yapabilir, indirim başlama / bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin barkod baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği ile hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.