BarkodPC

Etiket: Tekirdağ Barkod Sistemi

Tekirdağ esnafı için uygun ve ucuz fiyatı, kolay ve basit kullanımı ile  mağaza satış sistemi, barkod sistemi, market programı burada.

Tekirdağ’da ne iş yaptığınızla değil ! Nasıl sattığınızla ilgileniyoruz. İşletmenizi barkod sistemine taşıyın, iş yerinizi, kasiyerinizi, kasanızı ve stoklarınızı güvenle takip edin.

Elinizde bulunan bilgisayar, barkod okuyucu, barkod yazıcı ve fiş yazıcı ile uyumludur. Ekstra masraf yapmadan mevcut donanımlarınız ile BarkodSis programını kullanabilirsiniz. İş yerinize ilk kez sistem kurulacak ise uygun avantajlar ile dokunmatik bilgisayar, barkod okuyucu ve diğer ürünleri bizden temin edebilirsiniz.

Yazılım barkod’u olan tüm ürünleri tanır, bu sayede ürün adı, kdv oranı bilgilerini otomatik alır. Bu sayede stok kartlarını açmak için fazladan emek harcamanız gerekmez. Daha önce barkod altyapısı ile çalışmamış olmanız, barkodsis için sorun teşkil etmez, kolay kullanımı ve ihtiyacınız olduğunda uzak bağlantı ile anında destek alabilemeniz uygulamayı sorunsuz sağlamanızı sağlayacak önemli etkenlerden biridir.

Barkod ile satış yapan işletmelerde BarkodSis kullanılır. Bilgi için: 0 850 480 90 90

X
Barkod Sistemi Yorumlar
BarkodSis Mutlu Müşteri