BarkodPC

Evcil Hayvan Mağaza Programı

Evcil hayvan mağazası yeniden tanımlandı.

Evcil hayvan dükkanları, hayranlık uyandıran hayvanlarla dolu ve yaşam boyu sürecek dostluklar ile dolu büyülü bir yer olabilir. Çalışmak için harika bir yer, ama aynı zamanda her şeyi takip etmek söz konusu olduğunda, kendi zorluklarınıda beraberinde getiren bir iş kolu.

Zorlukları aşma noktasında BarkodSis Evcil Hayvan Mağaza Programı envanterinizi yalnızca birkaç dakikanızı alacak bir ayarlamayla en hassas şekilde izlemenizi sağlayan aerodinamik bir satış sistemi sunar.

Evcil Hayvan Mağazası Programı

Online satış mağazanızda evcil hayvan malzemeleri satmak

Evcil hayvan aksesuarları satışlarınızı, doğrudan Barkodsis Mağaza Programı ile yönetebileceğiniz çevrimiçi bir evcil hayvam mağazasının rahatlığını sunar. Ticimax veya OpenCart platformunu kullanarak tam entegre bir sistem kurabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz hem mağazanızdan hemde çevrimiçi e-ticaret sitenizden ürün satın alabilir. Daha da iyisi müşterilerinizin aldıkları ürün siparişlerini BarkodSis otomatik olarak faturaya çevirir.

Günlük nakit akışınızı takip edin

Mağanızın nakit akışını BarkodSis programını ilet yönetin ve tüm günlük işlemlerinizi takip edin. Müşteri kartları, sadakat noktaları dahil olmak üzere kabul ettiğiniz he ödeme türü için bu takibi yapabilirsiniz. Ayrıca tüm geri ödeme ve iade işlemlerinin kaydı da BarkodSis tarafından tutular.

Sending
Lütfen bu içeriği sizde derecelendirin
0 (0 votes)
BarkodSis