Hazır Barkod Listesi | En Güncel Ürün Barkodları

BarkodSis satış programı güncelliğini hızla kaybeden hazır barkod listesi ve listelerine ihtiyaç duymaz.

Stok ekranında ürün üzerindeki barkod etiketi okutulduğunda güncel ve 3500 üzeri farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterisi tarafından 300.000 üzerinde sürekli yenilenen www.barkodid.com altyapısı sayesinde ürün adı, kdv ve tahmini satış bilgisini otomatik olarak ekrana getirir.

Bu sayede satış sistemlerinde en büyük sorun olan ürün kartlarının açılmasını çok kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Hazır Barkod Listesi Erişim Kolaylığı

Satış esnasında unutulmuş atlanmış sistemde kaydı olmayan bir ürün okutulduğunda aynı sistem devreye girerek tek tıklama ile ürünü kaydedip satış ekranına düşer. Böylece farklı ekranlara girerek ürün kartı açıp sonrasında tekrar satış ekranına dönülmesi gibi gereksiz işlemler atlanmış olur.

Kendi barkod etiketlerinizi basarak veya ürünler üzerindeki hazır etiketleri kullanarak, firmanız için satış programı kurabilirsiniz.

Kağıt, kalem veya Excel şablonlarını kullanan, barkod programı tarafından sunulan kolaylık, doğruluktan yararlanmayan oldukça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır. En yaygın kanı böyle bir sistemin uygulamasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir.

Oysa ki! bu konuda bilinmeyen nokta işletmeniz için böyle sistem kurmak gerçekten ucuz aynı zamanda, uygulanması oldukça kolay olabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bütçenize uygun mağaza sistemi almanız mümkündür.

BarkodSis programının 7 günlük deneme sürümünü sağ üst köşedeki yeşil düğmeye tıklayıp indirip kullanabilirsiniz.

Hazır Barkod Listesi

Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
5 (5 votes)
BarkodSis İndir