Küçük İşletmeler Düşük Maliyetle Nasıl Barkod Sistemi Kurabilir ?

Barkod Sistemi seçmek, özellikle farklı cihazlarlar ile bir alt yapı kurmak gerektiğinde, küçük işletmeler için göz korkutucu bir hal alabilir. Hepsi bir arada bir sistem, işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış eksiksiz bir sistemdir ve para çekmecesi, barkod okuyucusu, etiket yazıcısı dahil olmak üzere gerekli tüm bileşenleri içerir. Bu tip hazır bir yapı tercih etmek işletmenin paradan tasarruf etmesini sağlayabilir.

İşte size üç neden:

Daha ucuz bakım maliyeti

Barkod sistemi oluşturmak için farklı satıcılarla çalışmak, özellikle sistem bakım gerektirdiğinde, maliyetli olabilir. Örneğin barkod okuyucu ile sorun yaşıyorsanız, satıcının sistemin farklı donanım veya yazılımı suçlama ihtimali ortaya çıkacaktır. Sonuç olarak küçük işletmeler satış ve müşterilere mal olan basit bir teknik problemi çözmek için fazla zaman ve para harcayabilirler. Barkod Sistemini tüm ekipmanları ile bir şirketten temin ederek, oluşabilecek sorunlarda tek muhatap üzerinden sorunun çözümüne katkı sağlayacaktır.

Uzun ömürlü kullanım

Küçük bir işletme için komple bir barkod sistemi temin etmek daha yüksel bir ön maliyete sebep olsa da işletmeleri uzun vadede harcayacakları hizmet bedellerinden koruyacaktır. Çünkü her bir donanım eşit derecede dayanıklıdır. Sistem tedarikçileri ürünleri satmadan önce kendileri kullanacakmış gibi test eder ve güven veren ürünleri sisteme dahil ederek satmak isterler. İşletmelerin hem perakende mağazalarında hem de restoranlarda yüksek hacimli işlemlerde kullanabilecekleri sağlam teknolojileri tercih etmelerini sağlarlar.

Kullanım kolaylığı

Komple bir barkod sisteminin kullanımı daha kolaydır, çünkü tüm parçalar aynı teknolojinin parçasıdır ve yazılım daha iyi entegre edilmiştir. Bu, çalışanların makineyle daha az zaman harcayacakları anlamına gelir; bu da daha az problem ve daha vermli iş saatlarine eşittir. Böyle bir sistemin kullanım kolaylığı, müşterilerin sıra beklemeden güvenilir fiyatlarla alış veriş yapabileceği anlamına gelir. Son olarak, her bir bileşen entegre olduğu için, işverenler, tekoloji konusunda çok daha hızlı bir şekilde personel yetiştirebildikleri görülmektedir.

Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
5 (1 vote)
BarkodSis İndir