BarkodPC

Logo XML Entegrasyon

BarkodSis programı Logo yazılım ürünleri ile xml tabanlı haberleşebilir. Bu sayede Logo programında kayıtlı Cari, Malzeme ve Malzeme Satış fiyatlarını BarkodSis programına kolayca aktarabilirsiniz.

Aktarım sonrasında tüm satış operasyonlarını perakende satışa ve kasiyer kullanımına uygun BarkodSis programı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Gün sonunda yapılan satışlara ait Perakende Satış ve İade faturalarını Logo programına aktarabilirsiniz.

Aktarım sonunda gün içinde yapılan tüm satışlara ait Perakende Satış ve İade faturaları Logo programına transfer edilmiş olacaktır.

Logo Yazılım XML Entegrasyon

Logo Tiger ve Üst Sürümler için Doğrudan Entegrasyon

BarkodSis programı ihtiyaç duyulması halinde Tiger Plus, Tiger Enterprise, Tiger 3 veya Tiger Enterprise 3 erp programları ile hızlı adaptasyonu imkanı ile entegre çalışmaktadır.

Logo programında kayıtlı stok kartlarını kendi tarafına alarak Logo programının bir parçasıymış gibi çalışabilir. Mağaza satış operasyonlarınız ile ilgili tüm işlemleri BarkodSis programı üzerinden gerçekleştirebilir ve periyodik olarak yapılan satışları, iadeleri, masrafları vs. Logo programına otomatik olarak yönlendirebilir.

Bu sayede mağaza satış operasyonlarınızda barkodsis programının esnekliğini kullanırken, muhasebe operasyonlarınızda Logo programınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Firmanızın talepleri doğrultusunda Logo Tiger ve üst sürümleri için BarkodSis programı arasında doğrudan entegrasyon uygulamaları geliştirmekteyiz.

Sending
Lütfen bu içeriği sizde derecelendirin
0 (0 votes)
BarkodSis