BarkodPC

Market Programı

Yazılım sektörüne başladığımız 1999 yılından bu güne kadar ki bilgi birikimimiz ile geliştirmiş olduğumuz BarkodSis market programı müşterilerimizden gelen talepler ve satış operasyonlarının doğasında bulunan tüm takip süreçlerini bünyesinde barındıracak şekilde dizayn edilmiştir.

Market Programı Sektör bağımsız olup ürünün verilip ödemenin alındığı tüm parakende mağazacılık alanında kullanılmaktadır. Market programı ile stok takibi, Cari takibi Borçlu hesap Alacaklı hesap takibi yapabilirsiniz.

Yapılan satışlara anında fatura kesebilir yada iade faturası ile defolu, kırık, patlak, yırtık gelen ürünleri veya günü geçmiş yanlış gelmiş işinizin yapısı gereği toptancınız ile olan alım veya iade süreçlerinin tamamını takip edebilirsiniz.

Market Çalışan Yönetimi

Siz mağazanızda olmasanız da ordaymış gibi satış operasyonlarınızı yönetebilir, yanınızda çalışan elemanlarınızın yetkilerini kapatarak ya da firmanız da ki konumuna göre yetkilerini açarak ticari kurallarınıza göre satış süreçlerini kontrol altında tutabilirsiniz.

Devamlı müşterilerinize farklı iskontolar tanımlayabilir siz mağazada olmasanız bile Market Satış Programı müşterinizi tanır ve o müşteriye tanımladığınız indirimi direk uygular bu sayede siz iş yerindeymiş siniz gibi müşteriniz alış verişini yapıp kendisine özel indirimlerden faydalanmış olur.

Yapılan tüm satışların ve yapılan alımların barkod programı’na işlenmesi sonucunda alınacak raporlar firmanın işleyişine yardımcı olacaktır. Örneğin günlük, haftalık, aylık yıllık satış toplamları raporu, hangi ürünlerden kaçar adet satıldığını gösteren rapor, bir önceki yılın aynı dönemindeki ciroları görerek karşılaştırmalar barkod sistemi ile sağlanabilir.

Türkiye ‘de çalışanların sürekli iş değiştirmesi sektörde olumsuzluklar yaratmaktadır bu sebeple market programı kullanımı kolay olmalıdır kasa da oturan personelin kolayca anlayacağı bir yapıda olması gerekmektedir.

Geri planda sizin veya yönetim ekibinizin market programı içinde yapmış olduğu satış fiyat politikaları alt yapınızın kurulmasını sağlamış olacaktır. Kasiyer personelin okutup parayı tahsil etmesi sadece sürecin sonucudur.

Her gün aynı saatler içinde açık olan işletmeniz yeni fikirler katarak neden daha kazançlı hale gelmesin ki.

Çok Şubeli Market Programı Yönetimi

Zaman içinde oluşan iş deneyiminizi birden fazla mağaza açarak kaç şubeniz olursa olsun oturduğunuz yerden market programı ile yönetebilir şubelerin’izden gelen satış tutarlarını şube bazında görür raflarda eksilen ürünleri gün sonu mağaza stok tamamlama raporu ile saatlerce uğraşmadan şube siparişi olarak ertesi sabah şube teslimatlarını takip edebilirsiniz.

Sending
Lütfen bu içeriği sizde derecelendirin
4 (2 votes)
BarkodSis