Yazılım

Hiçbir işletme birbirine benzemez. Basitçe, kurumsal yazılım çözümlerinin çoğunluğu tarafından sunulan paket programlar içindeki işlevler, şirketinizin bugün karşılaştığı karmaşık ve benzersiz iş zorluklarını karşılamak için yeterli olmayacaktır. Bu nedenle biz, işinizde karşılaştığınız belirli sorunlar için özelleştirilmiş ve uyarlanabilir çözümler geliştirir ve özellikle kurumsal yazılımlarınızı sizin için uyarlayabiliriz.

Aşağıdaki konularda özel yazılım çözümleri için yardımcı olabiliriz:

 • CRM Uygulamaları
 • Bağımsız Uygulamalar
 • Özel Yapımlar
 • Mobil Uygulamalar
 • Web Projeleri
 • Raporlama
 • E-Ticaret Entegrasyonları
 • Ya da yeni değer ve verimlilik üreten başka projeler

Biz, sizi dağınıklaştırılmışdan tam olarak optimize etmeye götürecek araçlara sahibiz. Özel yazılım çözümleriniz için deneyimli uzman takım üyelerimiz farklı sektörlerde birçok proje gerçekleştirmiş ve konusunda deneyim sahibidirler.

1999’dan beri üretim, hizmet ve dağıtım endüstrilerinde lider şirketler için yazılım tasalayıp üretiyoruz. İş akışını belgelemek ve anlamak için doğrudan müşterilerle çalışarak, işin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

İşletmeniz eşsizdir. Bu nedenle işletmeniz için tasarlanmış benzersiz bir yazılım istersiniz. Özelleştirme genellikle düşündüğünzden daha kolay ve daha hesaplıdır. İşinize uygun özel yazılım çözümleri tasarlamanızı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Biz neredeyse 20 yıldır işletmeler için kurumsal tabanlı özel yazılım çözümleri oluşturuyoruz. Üreticilerin, dağıtım ve e-ticaret endüstrilerinin işlerini yazılım yoluyla dönüştürmelerine yardımcı olmak konusunda uzmanız.

Mobil Çözümler

Uygun şekilde planlanmış ve yürütülen bir mobil teknoloji stratejisi, üretim firmanızın verimliliğini, müşteri yanıt verme yeteneğini ve önemli maliyetleri yeni yüksekliklere yönlendirme yeteneğini artırabilir.

Ancak çoğu kuruluş için, özellikle de mobil teknolojinin yayılmasından önce faaliyette olanlar için zorluk, nereden başlanacağını ve ilerlemenin yolunu bulmaktır. Şirketiniz, verimli, uygun fiyatlı ve yürütülebilir olan mobil çözümlere yatırım yapmak isteyebilir.

Müşterilere kurumsal mobil çözümler getirme konusunda on yılı aşkın bir deneyime sahibiz. ERP, CRM, e-Ticaret ve diğer kurumsal çözümler için en kapsamlı mobil stratejiyi ve uygulamayı sunabiliriz.

Öncelikle, mobil teknolojinin ve faydalarının her boyuttaki firmalardan (yalnızca devlerden değil) faydalanabileceğini düşünüyoruz. Şirketiniz ister küçük bir satış kadrosu isterse birden fazla üretim tesisi kullanıyor olsun, şirketinizin modern bir mobil stratejiden hızla faydalanabileceği bir yol var. İş hedefleriniz ve bütçeniz için nasıl mobil çalışma yapacağınızı anlamanıza yardımcı olacağız.

Amacımız, teknolojiyi ve en önemli kaynağınız için erişebildiğiniz verileri yapmaktır: çalışanlarınız. Becerilerine, benimseme yeteneklerine, rollerine ve acı noktalarına en uygun teknolojiyi ve planı sağlamak için sizinle işbirliği yapacağız.

İlk olarak, üretim organizasyonunuz için en değerli, etkili mobil strateji ve çözümü seçmenize yardımcı olacaktır. Ardından, mobil araç ve uygulamaların hızlı gelişimi, uygulanması ve özelleştirilmesi için süreçlerimizde size yol gösteriyoruz.

Şirketlerinizi, sistemlerinizi, süreçlerinizi ve verilerinizi değerlendirmek ve sağlam mobil hedefler ve strateji geliştirmek için adımlar atıyor.

 • Firmanızın sektörünün analizi, iş stratejisi ve gereksinimleri
 • Mevcut altyapının değerlendirilmesi, ağ güvenliği ve iş verileri
 • Mobil hedeflerin, strateji ve planın geliştirilmesi
 • Kapsamlı mobil uygulama geliştirme planı