Pinterest Giriş Yap

Pinterest Giriş Ekranını Bulma

Hesabınızı yönetmek ve işletmenize veya markanıza ilişkin görünümler oluşturmaya başlamak için Pinterest’e giriş yapın veya oturum açın. Pinterest giriş veya Pinterest giriş ekranı herhangi bir hesabı yönetmek için bariz bir başlangıç ​​noktasıdır. 

Pinterest’in giriş düğmesi, kullandığınız Pinterest sürümüne bağlı olarak ekranda çeşitli konumlarda bulunur. Yani, Pinterest giriş düğmesi farklı görünüyor ve Giriş prosedürü masaüstü Pinterest ile mobil uygulamanın sürümleri arasında değişiyor. Mobil uygulama Android ve iOS kullanıcıları için kullanılabilir.

Popüler konular yiyecek, moda, ev dekorasyonu, güzellik ve seyahattir. Blogunuz veya işletmeniz bunlardan birine uymasa bile Pinterest’i pazarlama stratejinizin bir parçası olarak görmezden gelmeyin. Pinterest arama optimizasyonu için iyidir. Pinler Google aramalarında bulunabilir. Bir PIN’i lens aranabilir bir görüntüye, bir SEO optimizasyon açıklamasına ve anahtar kelimelerle bir pano adına sahipseniz, web sitenize gelen ziyaretçileri artırabilirsiniz.

Pinterest, öncelikle ABD’deki kadın kullanıcılarla başlayan, büyüyen bir sosyal medya kanalıdır. Kullanıcı tabanı büyüdükçe, görsel sosyal medya kanalı daha fazla ülkeye yayılıyor. Pinterest, bazen çevrimiçi bir karalama defteri veya fotoğraf blogu olarak adlandırılan oldukça görsel bir sosyal medya kanalıdır. Pinterest artık güçlü bir alışveriş niyetiyle ilişkilendirilmiş 150 milyondan fazla küresel kullanıcıya sahip.

Pinterest Ana Sayfası

Pinterest’te oturum açmak için Pinterest ana sayfasından başla. Bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız ve Pinterest’e giriş yapmanız gerekiyorsa, Pinterest.com web sitesine gidin.

Pinterest’e Nasıl Giriş Yaparsınız? Masaüstü Pinterest

 • Bir web tarayıcısında Pinterest.com adresine gidin.
 • Pinterest ana sayfasının sağ üst köşesindeki Pinterest simgesini tıklayın
 • Açılır menüden oturum açma’yı seçin
 • E-posta adresinizi veya kullanıcı adınızı girin
 • Pinterest hesap şifrenizi girin

Bir Pinterest’iniz yoksa bir hesap oluşturmanız gerekir. Sosyal medya girişi kullanmak yerine e-posta adresi ve şifre kullanarak bir hesap oluşturmanızı öneririm. Bu şekilde, Facebook’unuz saldırıya uğradıysa, Pinterest’inize de erişiminizi kaybetmezsiniz.

Pinterest’ten Çıkış Yapma – Masaüstü / Web

 • Hesap menüsünü açmak için herhangi bir Pinterest sayfasının üstündeki üç noktayı tıklayın
 • Oturumu kapat’ı tıklayın.

Pinterest Mobile App Giriş Ekranı

Pinterest kullanıcılarının çoğunluğu bir mobil uygulama aracılığıyla sosyal medya kanalına erişiyor. Pinterest mobil uygulaması Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir. Giriş yapmak için mobil uygulamanın mobil cihazınıza ve hesap kimlik bilgilerinizin indirilmiş olması gerekir.

Pinterest’e Nasıl Giriş Yaparsınız? Mobil uygulama

 • Telefonunuzda veya tabletinizde Pinterest mobil uygulamasını açın
 • Ayarlar menüsünü yazmak için dişli çark simgesine hafifçe vurun
 • Giriş seçin
 • Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Henüz bir hesabınız yoksa, uygulamayı indirmeniz ve önce bir hesap oluşturmanız gerekir.

Sending
Bu sayfa size yardımcı oldu ise puan verin
0 (0 votes)
BarkodSis İndir