Mağaza Hızlı Satış Programı

İşletmelerinde başarıyı yakalamak isteyen perakendecilerin, mağazalarda, çevrimiçi veya cep telefonlarında müşterilerine olağanüstü bir alışveriş deneyiimi sunmaları gerekiyor. Alışveriş yapanlar, en sevdikleri markalardan çok kanallı bir deneyim beklemeye başladılar ve her zaman ve her yerde giderek daha fazla kişileştirilmiş teklif ve hizmet talep ettiler. Bunu yapmazsanız, rakiplerin yapacak! Bu kadar basit.


Bu yeterli değilse, envanter yönetimi işleri daha da karmaşıklaştırabilir. Müşterileriniz aradıklarını bulamazlarsa, sadece bir satış değil, aynı zamanda müşterilerinizi de kaybedersiniz. Öte yandan, büyük bir stok, kayda değer bir işletme sermayesini bağlayabilir ve piyasa dalgalanmalarının önündeki esnekliği ve tedarik süresini sınırlandırabilirsiniz. Ancak hepsi bu kadar değil; sağlıklı envanter seviyelerini yönetmek, moda dünyasında mevsimsellik, teknoloji dünyasından modaya açılma veya bakkaliye perakendecileri için bozulabilir mallar gibi belirli endüstri sorunlarından da etiklenebilir.


Mağaza Hızlı satış programı, kişiselleştirimiş özellikler, hızlı, güler yüzlü hizmet ve çevirimiçi ve çevimdışı olarak tutarlı bir marka deneyimi sunarken, tüm bunları hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenize imkan verir. Değişen trandlere ve müşterilerin taleplerine en kolay yanıtı verebilirsiniz.


Piyasanız da rekabetçi kalmak için dahili görünürlük sahibi olmanız gerekir. Mağaza Hızlı Satış Programı siz olmasanız bile işinize göz kulak olur.


BarkodSis Müşterilere satış yapmayı, hızlı ve kolay olmasını sağlayan ve onları mağazanıza geri getirmeyi amaçlayan duyarlı bir Mağaza Hızlı Satış Programı.


Piyasada veya elinizin alında bulunan tüm donanımlar - barkod okuyucular, fiş yazıcılar, barkod yazıcılar ve dokunmatik bilgisayarlarda çalışır.


Mağaza Hızlı Satış Programı işletmenizin tuğla/harcı gibidir, ilave modülleri ile örneğin e-ticaret entegrasyonu ile işletmenizi sanal dünyaya açmanızı kolaylaştırır.


Mağaza Hızlı Satış Programı İle Zahmetsiz Ürün Yönetimi


Maliyet ve perakende fiyatlarını, etiketleri, indirimleri kolayca ekleyin ve içe aktar / dışa aktar gibi toplu işlemleri gerçekleştirin. Ürünlerinizi marka, grup ve çeşit tanımlarına göre gruplandırın, gruplara ayırın veya birimlere bölün. Mevcut ürün barkodlarını kullanın veya çıkış hızını arttırmak için yenilerini basın.


Mağaza Hızlı Satış Programı Güçlü Envanter Özellikleri


BarkodSis Mağaza Hızlı Satış Programı, bir mağazanız veya yüzlerce çalışanınız olup olmadığına bakmaksızın, kolayca stok takibi yapmanızı sağlar.


Mağaza Hızlı Satış Programı istediğiniz zaman erişebileceğiniz satış ve ürün performansının doğru bir görünümünü sunarak rekabette önde olmanıza yardımcı oluyor.


Ürün, müşteri, envanter ve personel performansına dair kapsamlı raporlama araçları sunar.


Bir mağaza ve yüzlerce ürünü kolayca yönetin


Çalışanlarınızı dakikalar içinde eğitin ve günlük, haftalık ve aylık hedeflerle motive olmalarını sağlayın. Ardından verilerinizin her zaman güvende, güvenli ve ihtiyacınız olduğunda kullanılabilir olduğunu bilerek rahatlayın.


BarkodSis sistemi nasıl kurulur

Mağaza Hızlı Satış Programı İle;

 • Satış işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde kaydeder
 • Profesyonel görünümlü makbuzları üretir ve yazdırır
 • Rulo kağıt kullanan makbuz yazıcılarını destekler
 • Fare veya klavye ihtiyacını ortadan kaldıran dokunmatik ekran ve barkod okuyucularla çalışır
 • Ürün fiyatlandırmayı yönetir ve indirimler sunar
 • Satışları satış görevlisi veya ürüne göre analiz etmek için raporlar
 • İşletmenizin tüm yönleriyle envanter verilerini ve miktarlarını kontrol altında tutar.
 • Verileri güvenli tutmak için veri yedekleme / geri yükleme özelliği
 • Bir dakikadan daha az sürede kuruluma hazır ve yüklenir
 • Günlük operasyonda kullanımı çok kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.
BarkodSis Yazılım Fiyatları
Hazır Barkod Sistemi Fiyatları
BarkodSis Telefon


  Etiket: 
 •    


BarkodSis

Hızlı Satış Yazılım ModülleriTamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için tek ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL
Mağaza Barkod Sistemleri

Mağaza barkod sistemleri sektöründe 10 yıldır kullanılmakta olan BarkodSis programı , işletmeniz için ideal yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz. Program lisansı için tek ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.

Programı Yükle
BarkodSis
E-DÖNÜŞÜM

E-Fatura Entegrasyonu.

bize ulaşın
faturlarınızı dijital ortama taşıyın.

İşletmenizin ticari faaliyetlerinize hız katarak iş verimliliğini artırın.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu veya belirleyecek olduğunuz ürünlere düğme oluşturarak ya da dokunarak hızlı satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko ve Hugin yeni nesil yazarkasa, yazarkasa/pos cihazlarıyla entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri biraraya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak işlem yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok ve ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Müşterilerinize farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında satış yapan personelinizin ne tutarda satış yaptığını performasını ve primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları, bu puanları alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama, stok takbi sağlar. Rut, müşteri ziyaret planlaması ile verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için indirime yapabilir, indirim başlama, bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin etiket baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği - Hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.


Bir saniye bekleyin!


Ayrılmadan önce BarkodSis programı 14 gün ücretsiz deneme sürümünü kullanmak ister misiniz ?

Ücretsiz deneyim imkanı:


Programın kullanımı ve özelliklerini deneyimlemeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.


İhtiyacınız olursa (0850) 480 90 90 hattımızdan mesai saatlerimizde her zaman ulaşabilirsiniz.


Tıklayın Deneme Sürümünü İndirin
BarkodSis Memnun Müşteri
Memnun Müşteri