Muhasebe Programı

Muhasebe Programı

"Muhasebe Programı" ile işletmenizi kolayca büyütün


BarkodSis Muhasebe Programı, işletmenizin finansal işlemlerini yönetmenizi sağlayan bir bilgisayar programıdır. Basit muhasebe kayıtlarından daha iyisi için tasarlanmıştır.


Niçin BarkodSis Muhasebe Programını tercih etmelyim ?


Program kullanmak, şirketin muhasebe departmanındaki kaynakları verimli kullanmalarına yardımcı olur ve hataları azaltabilir.


BarkodSis programının avantajları, hesaplamada insan hatalarını azaltarak veya ortadan kaldırarak artan doğruluk içerir. El ile kayıt tutma işlemleri, çok fazla matematiksel hesaplamayı el ile yapmayı gerektirir. İşlemin başlarında yapılan yanlış hesaplamanın, son bakiye üzerinde büyük etkisi olabilir.


Öte yandan, bilgisayarlar, bu tür hatalar yapmakta neredeyse yetersizdir. Ancak, BarkodSis veri girişi veya yorumlama hatalarından kaynaklanan insan hatalarına karşı bağışıklık kazanmadığı bilinmelidir.


Ön Tanımlama Hızı


Muhasebe Programı kullanmak, işletmelerin hesaplarını elle işlemden daha hızlı işlemesini sağlar. Bu hız artışının bir kısmı, insan beyninden çok daha hızlı bir şkeilde rakamları işleyebilen bilgisayarların kullanımından kaynaklanıyor.


Buna ek olarak, Muhasebe Programı otomasyon getirerek kuruluşların verimliliği arttırmasına izin verir. Örneğin, bir işletmenin tüm işlemlerinde kasa fişi verme zorunluluğu bulunmaktadır. Barkodsis dilerseniz bu işlemi personel bırakmadan otomatik olarak gerçekleştirebilir.


Azalan Maliyetler


BarkodSis programının hızından ve verimliliğinden kaynaklanan faydalar genellikle düşük maliyetlerle çalışmanıza imkan verir. Yazılımın kullanımı muhasebe ekibinin her üyesinin belirli bir zamanda daha çok iş yapablimesini sağlar. Bu da potansiyel olarak daha küçük bir takıma ihtiyaç duyulması anlamına gelir.


Bu da, muhasebe departmanının yönetim maliyetlerini azaltabilir. Ancak, bu tasarruflar her zaman yazılımın maliyetine ve çalıştırmak için gereken ek donanıma karşı dengelemelidir.


Raporlar Sunar


İşletmelere ve personellere zamanında ve doğru finansal bilgiler sağlamalarına yardımcı olur. Cari hesaplar, Stok kartları ve cirolar ile ilgili anlık ve hızlı raporlar üretir.


BarkodSis ile başka neler yapabilirsiniz?


Müşterilerinizden ödeme almak, mağazanızdaki ürünler ve hizmetler için ödeme noktaları oluşturabilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, müşterilerinizi ve tercihlerini takip edebilirsiniz.Geçmişe dönük her bir müşterinin ne satın aldığını gösteren rapor üretebilir. Bu bilgilere dayanarak, mağaza bu müşterileri mağazaya geri getirmek amacıyla kampanyalar veya kişiselleştirilmiş indirim kuponları üretebilir.


Barkodsis Raporlama


Perakendeciler akıllı satın alma kararları almak istemektedir ve küçük işletmeler için Barkodsis, ne kadar ürün satın alınacağı, ne kadar satış yapılacağı ve indirim yapılıp yapılmayacağı konusunda değerli bilgiler sağlar. İşiniz büyüdükçe, ayın sonunda çalışan raporların size gerçekten ihtiyacınız olan tüm verileri sağlayacağını göreceksiniz. Küçük işletmeler için bir Muhasebe Programı, satışları günlük, haftalık, aylık ve yıllık görüntülemenize izin verir ve belirli veri kümelerini yakalamak için yapılandırılabilir. Satış modellerini belirlemek, hangi stokların seri satıldığı ve hangilerinin satılmadığını belirlemenize yardımcı olabilir, böylece stratejik satın alma kararları verebilirsiniz.


Satış rakamlarınızın ötesindeki diğer finansal verileri de gözden kaçırmayın. Ortalama müşterinizin ne kadar harcadığını, hangi ödeme yöntemini kullandıklarını ve ne satın aldıklarını görebileceksiniz. Satılan Malların Maliyeti ile ilgili raporları çalıştırın, böylece ürün marjlarına bakarak gerçekten iyi bir getiri elde edip etmediğinizi görebilirsiniz. Ortalama satış rakamını artırmaya çalışırken, işletme hedeflerinizi bu verilere göre formüle edin.


Muhasebe Programı işletmeler için neden değerli? İşletmeler, genişlemeyi destekleyecek veriler olmadan büyüyemez. Sistem sadece bu verileri sağlamaz; Aynı zamanda veriler üzerinde hareket etmenize yardımcı olacaktır. Faturalar, yeni ürünler ve çalışanlar ekledikçe sisteminizde sizinle birlikte büyüyecektir.BarkodSis Raporlama

BarkodSis ile İşletmenizi kolayca büyütün


Ürün gamı az da olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize Muhasebe Yazılımı daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz, işinize ölçeklenebilirlik kazandırır.


Ölçeklenebilirlik. İşletmenizde bir ürün, 100 ürün veya 10.000 ürün olup olmadığından bağımsız olarak aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.


İşletmeniz tarafından benimsenecek BarkodSis ekibinizin yeni üyelerini kolay şekilde eğitir. Malzeme aramak veya malzeme açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü, okuyucu yardımıyla okutarak işlem yapabilir.


Stok yönetimi ve hızlı satış işlemlerinde BarkodSis bir depodaki ürünlerin miktarını takip eder. Müşteri talebini yerine getirmek, karlı şekilde çalışmak, doğru miktarda ürünün el altında bulundurulmasını sağlar. Birden fazla depoya yayılabilen binlerce stoklama birimini takip etmenizi kolaylaştırır.


BarkodSis yazılımı, stok takibi gerektiren her senaryoda sunduğu çözümlerle, stoklarınızı kolayca yönetmenize yardımcı olur.


BarkodSis ile işletmenizi büyütün

BarkodSis programı nasıl çalışır?


Çok şubeli satış yapan işletmeler de, BarkodSis programı online ve offline (çevirimiçi ve çevrimdışı) çalışma özelliği ile satışları merkezinizde toplar. Şube ve merkezde internet bağlantısının aktif olması durumunda gerçekleşen her satış anlık olarak merkezinize transfer edilir. Şube veya merkez'de internet olmaması durumunda offline (çevimdışı) özelliği sayeside satış yapmaya devam edilebilir. İnternet bağlantısı geri geldiğinde gerçekleşmiş satışlar sistem tarafndan arka planda merkeze aktarılır.


BarkodSis sistemi nasıl kurulurBarkodSis Muhasebe Programı Özellikleri

 • Tüm okuyucularla çalışır.
 • Etiket yazıcı ayrımı yapmaz.
 • Dokunmatik bilgisayarlarla uyumludur.
 • Tüm terâzi sistemleri ile tam entegre çalışır.
 • Stok etiket yazdırma özelliği.
 • Ayrıntılı raporlar.
 • Ürün fiyatlarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme.
 • Mobil patron raporu üzerinden işletme takibi.
 • Sınırsız kullanıcı tanımlama.
 • Müşteri bekletme. Birden fazla cariye işlem imkânı.
 • Telefon sipariş özelliği. Sınırsız cari ödeme takibi.
 • Günlük, haftalık, aylık, yıllık ciro raporları alabilme.
 • Online/Offline çalışabilir. Şubelerin sistemi tek merkezden yönetilir
 • Hem Plâsiyer hem kasiyer takibi.
 • Etiketi olmayan ürünlere tek dokunuşla barkod yazdırma.
 • Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması.
 • E-ticaret sistemi ile entegre çalışabilir.
 • Toplu veya şube bazında Muhasebe stok miktarları ayrıca tutarını hesaplama.
 • SMS kullanarak cari bilgilendirme.
 • Ankara, istanbul, izmir, bursa, hangi şehirde olursanız olun, kurulum, eğitim.
BarkodSis Yazılım Fiyatları
Hazır Barkod Sistemi Fiyatları
BarkodSis Telefon


  Etiket: 
 •      


BarkodSis

Muhasebe Programı Yazılım ModülleriTamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansına bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL
Mağaza Satış Sistemleri

Mağaza Barkod Sistemleri sektörün de 12 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan BarkodSis programı, işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz.

BarkodSis, barkodlu satış yapılan tüm sektörlerde pekçok işletme tarafından kullanılmaktadır. İhtiyaç doğması halinde sektörünüze özel üreteceğimiz çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur. İhtiyaçlarınıza uygun alternatif çözümler ve fiyatları için e-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BarkodSis
E-TİCARET

Mağazanızı internete taşıyın.

bize ulaşın
Entegre satışın kolaylığını şimdi keşfedin.

Hem mağazanız hemde internet sitenizden satışa başlayın, tümünü tek noktadan yönetin.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu ile veya belirleyecek olduğunuz ürünlere birer düğme oluşturarak kolayce sepete ekleyebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko ve Hugin yeni nesil yazarkasa, yazarkasa/pos cihazlarına entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri bir araya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak işlem yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok, ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Cariler için farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında çalışan personelinizin ne tutarda işlem yaptığını, performası ile primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları bu puanları alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama, stok takbi sağlar. Rut üzerinden müşteri ziyaret planlaması verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için indirime yapabilir, indirim başlama / bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin barkod baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği ile hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.


Bir saniye bekleyin!


Ayrılmadan önce BarkodSis programının 7 gün ücretsiz deneme sürümünü kullanmak ister misiniz ?

Ücretsiz deneyim imkanı:


Programın kullanımı ve özelliklerini deneyimlemeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.


İhtiyacınız olursa (0850) 480 90 90 hattımızdan mesai saatlerimizde herzaman ulaşabilirsiniz.


Tıklayın Deneme Sürümünü İndirin
BarkodSis Memnun Müşteri
Memnun Müşteri