Parfüm Satış Programı

Parfüm Satış Programı

Parfüm mağazanızı BarkodSis çözümleri ile yönetin. Her işletme türüne ve büyüklüğüne göre ölçeklendirilebilir ve uyarlanabilir. BarkodSis ürün ve donanımları tüm iş yerinizin gereksinimlerini karşılar ve verimliliği artıran, kaynakları optimize eden ve işyerlerinin faydalarını artıran entegre bir çözüm sunar.


BarkodSis yönetim yazılımı ile satışları ve koleksiyonları kullanıcıya göre yönetin. Öğeleri boyuta ve renge göre yönetin, barkodları okutun, açıklamanıza göre ürünlerinizi arayın, departman, marka, mevsim ... Her bir öğenin kullanılabilirliğini kontrol edin. Müşterilerden gelen talepleri ve siparişleri yönetin. Satışı toplayın ve farklı ödeme şekilleri ile ödeme alın; örneğin bir kısmı nakit, diğeri kredi kartıyla.


Tercihleri ​​bulmak, alışkanlıklar, trendler vb. Satın alma ve müşterilerinize satış ve promosyonlar, organize etkinlikler, toplam puan bakiyeleri vb. Müşterilerinize kişisel e-posta veya sms göndermek için müşterilerinizin alımlarını izleyin.


Her satış noktasındaki tüm satışları ve nakit kapanışlarını gerçek zamanlı olarak alın. Merkezi öğeleri, fiyatlandırmaları, promosyonları, kullanıcı profillerini güncelleyin, ... teklif stratejilerini, promosyonları ve müşteri sadakatini tanımlayın. Merkezden şubelere giden kalemlerin tedarikini yönetin ve kontrol edin.


Ayrıca, çalışanların satış hedeflerine ne kadar iyi ulaştığını değerlendirmeye yardımcı olur. Çalışanları motive etmenin bir yolu haftalık veya aylık satışlarını takip etmek ve en iyi performans gösteren plasiyerleri ödüllendirmektir. İyi bir barkod sistemi, bir çalışanın adını veya giriş kodunu satış makbuzlarıyla eşleştirerek bunu kolaylaştırır.


Parfüm Satış Programı ile başka neler yapabilirsiniz?


Ortaya çıkabilecek her türlü ihtiyaca adapte olabilen geniş bir yazılım yelpazesi sunuyoruz. Hem serbest çalışan hem de büyük franchise zincirleri için.


Satış noktası dokunmatik pos terminaller ile yüksel teknik özellikler, ikinci ekran, müşteri ekranı ve kart okuyucusu seçenekleri ie her iş türüne uygun çözümler.


Faklı makbuz yazıları modelleri kullanın, birden fazla ethernet, wifi ve usb bağlantı seçenekleri ile.


Parfüm Satış Programı ile İşletmenizi kolayca büyütün


Ürün gamı az da olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize Parfüm Satış Programı daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz, işinize ölçeklenebilirlik kazandırır.


Ölçeklenebilirlik. İşletmenizde bir ürün, 100 ürün veya 10.000 ürün olup olmadığından bağımsız olarak aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.


İşletmeniz tarafından benimsenecek BarkodSis ekibinizin yeni üyelerini kolay şekilde eğitir. Malzeme aramak veya malzeme açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü, okuyucu yardımıyla okutarak işlem yapabilir.


Stok yönetimi ve hızlı satış için BarkodSis Parfüm Programı bir depodaki ürünlerin miktarını takip eder. Müşteri talebini yerine getirmek, karlı şekilde çalışmak için doğru miktarda ürünün el altında bulundurulmasını sağlar. Birden fazla depoya yayılabilen binlerce stoklama birimini takip etmenizi kolaylaştırır.


BarkodSis Parfüm satış programı, stok takibi gerektiren her senaryoda sunduğu çözümlerle, stoklarınızı kolayca yönetmenize yardımcı olur.
BarkodSis Parfüm Satış Programı Özellikleri

 • Tüm okuyucularla çalışır.
 • Etiket yazıcı ayrımı yapmaz.
 • Dokunmatik bilgisayarlarla uyumludur.
 • Tüm terâzi sistemleri ile tam entegre çalışır.
 • Stok etiket yazdırma özelliği.
 • Ayrıntılı raporlar.
 • Ürün fiyatlarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme.
 • Mobil patron raporu üzerinden işletme takibi.
 • Sınırsız kullanıcı tanımlama.
 • Müşteri bekletme. Birden fazla cariye işlem imkânı.
 • Telefon sipariş özelliği. Sınırsız cari ödeme takibi.
 • Günlük, haftalık, aylık, yıllık ciro raporları alabilme.
 • Online/Offline çalışabilir. Şubelerin sistemi tek merkezden yönetilir
 • Hem Plâsiyer hem kasiyer takibi.
 • Etiketi olmayan ürünlere tek dokunuşla barkod yazdırma.
 • Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması.
 • E-ticaret sistemi ile entegre çalışabilir.
 • Toplu veya şube bazında Parfüm stok miktarları ayrıca tutarını hesaplama.
 • SMS kullanarak cari bilgilendirme.
 • Ankara, istanbul, izmir, bursa, hangi şehirde olursanız olun, kurulum, eğitim.
BarkodSis Yazılım Fiyatları
Hazır Barkod Sistemi Fiyatları
BarkodSis Telefon


  Etiket: 
 •      


BarkodSis

Parfüm Satış Programı Yazılım ModülleriTamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL
Mağaza Satış Sistemleri

Mağaza Barkod Sistemleri sektörün de 12 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan BarkodSis programı, işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz.

BarkodSis, barkodlu satış yapılan tüm sektörlerde pekçok işletme tarafından kullanılmaktadır. İhtiyaç doğması halinde sektörünüze özel üreteceğimiz çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur. İhtiyaçlarınıza uygun alternatif çözümler ve fiyatları için e-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BarkodSis
E-TİCARET

Mağazanızı internete taşıyın.

bize ulaşın
Entegre satışın kolaylığını şimdi keşfedin.

Hem mağazanız hemde internet sitenizden satışa başlayın, tümünü tek noktadan yönetin.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu ile veya belirleyecek olduğunuz ürünlere birer düğme oluşturarak kolayce sepete ekleyebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko ve Hugin yeni nesil yazarkasa, yazarkasa/pos cihazlarına entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri bir araya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak işlem yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok, ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Cariler için farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında çalışan personelinizin ne tutarda işlem yaptığını, performası ile primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları bu puanları alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama, stok takbi sağlar. Rut üzerinden müşteri ziyaret planlaması verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için indirime yapabilir, indirim başlama / bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin barkod baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği ile hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.


Bir saniye bekleyin!


Ayrılmadan önce BarkodSis programının 7 gün ücretsiz deneme sürümünü kullanmak ister misiniz ?

Ücretsiz deneyim imkanı:


Programın kullanımı ve özelliklerini deneyimlemeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.


İhtiyacınız olursa (0850) 480 90 90 hattımızdan mesai saatlerimizde herzaman ulaşabilirsiniz.


Tıklayın Deneme Sürümünü İndirin
BarkodSis Memnun Müşteri
Memnun Müşteri