BarkodSis Hakkında Sık Sorulan Sorular

Diğer sorularınız için lütfen arayınız

BARKODSİS HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR


Sizin için uygun yazılımı havale/eft veya kredi kartı ile satın alabilir veya yardımcı olmamız için (0850) 480 90 90 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Yazılım lisanslarınız usb anahtar (dongle) olarak tarafınıza kargo ile gönderilir. Bilgisayar değiştirdiğinizde bize ihtiyaç duymadan yazılımınızı yeni bilgisayarınızda ücret ödemeden çalıştırabilirsiniz.

Ücretsizdir. Satın alınan program kargo ile tarafınıza ulaştığında 0850 480 80 33 numaralı yardım hatımızı arayarak teknik destek ekibimizin uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak aldığınız ürünün kurulum ve eğitimini vermesini sağlayabilirsiniz.

Yazılım ile birlikte 6 aylık K.Ü.P (Kurumsal Üyelik Paketi) bedelsizdir. Telefon ve uzak bağlantı ile destek hizmeti alabilirsiniz.

İhtiyaç olduğu zaman www.etutar.net adresinden güncel K.Ü.P satış fiyatı üzerinden aylık olarak satın alınabilmektedir.

K.Ü.P (Kurumsal Üyelik Paketi) lisans sahibi işletmelerin uygun fiyat ve ek avantajlar ile hizmet almalarını sağlayan MakroCell Yazılım'ın abonelik sistemidir.


Bu üyelik sistemi her ana paket alan müşterilerimiz için geçerli olup ilk altı ay bedelsiz olarak sunulmaktadır ve ara verilmeden devam ettirilmesi fiyat avantajı sağlar.


MakroCell Kurumsal Üyelik Paketi

Satın almış olduğunuz yazılım lisansı için bir kez ücret ödeyerek ömür boyu kullanım hakkını almış olursunuz. Aylık veya yıllık lisans ücreti ödemesi bulunmamaktadır.

Evet, 14 günlük deneme sürümünü BarkodSis Demo İndir sayfamızdan yükleyerek kullanabilirsiniz.

Deneme süresi sonunda program kullanıma kapanır, ancak girmiş olduğunuz bilgiler programı kaldırmadığınız sürece duracaktır.

Lisans satın aldığınızda destek personeline deneme sürümüne girmiş olduğunuz kayıtların orjinal programa aktarılmasını isteyebilirsiniz.

Müşterilerimizden gelen ve bizim tarafımızdan çözümlenmiş olan bilgilere ve dökümanlara Yardım sayfamızı kullanarak ulaşabilir, ücret ödemeden kendinizde çözüm üretebilirsiniz. Kendi çözümlerinizi paylaşmanız durumunda yardım bölümünde yayınlayarak diğer tüm kullanıcılarında faydalanmasını sağlıyoruz.

Ayrıca kurulum ve programın kullanımına yönelik youtube kanalımızda videolar paylaşıyoruz. İhtiyacınız olduğunda bu videoları ücretsiz izleyebilirsiniz.

Mevcut destek sistemimiz Mesai saatleri içinde aktiftir. Ancak ihtyaçlarınız doğrultusunda özel destek anlaşması yaparak belirlediğiniz zaman aralıklarında özel destek hizmeti alabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz programda stok ve cari kartları excel formatında dışarı aktarabiliyorsanız, Barkodsis programında excel'den stok ve cari kart aktarım bölümünü kullanarak aktarım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Team Viewer Yardım    Alpemix Yardım


BarkodSis Memnun Müşteri
Memnun Müşteri