M A K R O C E L L
Stok Takip Programı ve Sistemi

Stok Takip Programı ve Sistemi

Dilerseniz kendi barkod etiketlerinizi basarak veya ürünler üzerindeki hazır barkod etiketleri kullanarak firmanız için Stok Takip Programı ve Sistemi kurabilirsiniz.


Kağıt, kalem veya Excel şablonlarını kullanan, stok programı tarafından sunulan kolaylık ve doğruluktan yararlanmayan oldukça şaşırtıcı sayıda işletme bulunmaktadır. En yaygın kanı bu stok programı uygulanmasının çok pahalı ya da zor olabileceği yönündedir. Oysa bilinmeyen nokta işletmeniz için böyle sistem kurmak gerçekten ucuz aynı zamanda uygulanması oldukça kolay olabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bütçenize uygun Stok Takip Programı ve Sistemi almanız mümkündür.


Stok Takip Programı ve Sistemi nedir? neden önemlidir?

Kısacası, işletmelerinizi büyümeye hazır hale getirmek için hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa'da müşterilerinize barkod sistemi kullanarak satış gerçekleştiriyorsanız.


Programı ayrıntılı olarak inceleyelim

Mağazanıza barkod özellikli Stok Takip Programı ve Sistemi kurarak takip etmeniz, envanter doğruluğunuzu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerinizin üzerinde barkod olması, onları barkod okuyucu ile bilgisayara anında okutabilmenizi sağlar. Bilgisayarınızın sizin için tüm ağır işi yapmasını sağlayabilirsiniz.


Bilgisayarlar kusursuz değillerdir fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş satış yapan personel kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını gösteren çalışmalar bulunmaktadır.


Öte yandan barkod kullanan ürünleri barkod okuyucu yardımıyla bilgisayara aktarmak her 5.000 ila 36 trilyon karakterde bir tarama hatası oranına sahiptir.


Bu ihtimallerin lehimize olmasını isteriz değil mi ?


Stok Takip Programı ve Sistemi kullanın, işletmenizi kolayca büyütün

Ürün gamınız azda olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize stok takip programı daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz durumunda işinize ölçeklenebilirlik kazandırırsınız.


Ölçeklenebilirlik, tek ürününüzün, 100 ürünüzün ya da 10.000 ürününüzün olup olmadığından bağımsız olarak aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.


İşletmeniz tarafından benimsenecek stok takip programı ekibinizin yeni üyelerini kolay şekilde eğitir. Ürün aramak veya ürün açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü kolayca barkod okuyucu yardımıyla okutabilir.


BarkodSis programı profesyonel görünüm sunacaktır.

Barkod Programı kullanan işletmeler rakiplerine göre iki kat avantaja sahiptir. Öncelikle stok kontrolü sağlar. Ayrıca müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır. Müşterinin satın alım işlemini böyle bir sistem üzerinden kolay şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi izlenim bırakırsınız.


Tam bir Stok Sistemi nasıl kurabilirim?

Barkod Programı ve Sistemi Özellikleri

 • Barkod okuyucu kullanarak çalışma
 • Barkod yazıcı ayrımı yapmaz.
 • Dokunmatik barkod bilgisayarlar ile uyumludur.
 • Tüm terazi sistemleri ile tam entegre çalışır.
 • Ürün barkod yazdırma özelliği
 • Ayrıntılı satış raporları
 • Satış tutarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme
 • Mobil patron raporu üzerinden işletme takibi
 • Sınırsız kullanıcı tanımlama
 • Müşteri bekletme özelliği ile birden fazla müşteriye satış imkanı
 • Telefon sipariş özelliği ile sınırsız müşteri ve ödeme takibi
 • Günlük, haftalık, aylık, yıllık satış raporları alabilme
 • Online/Offline çalışabilir. Şubelerin sistemi tek merkezden yönetilir
 • Hem Plasiyer hem kasiyer takibi
 • Barkod olmayan ürünlere tek dokunuşla barkod yazdırma
 • Vadesi geçen ödemelerin hatırlatılması
 • E-ticaret sistemi ile stok programı entegre çalışabilir
 • Toplu veya şube bazında stok miktarları ayrıca tutarını hesaplama
 • SMS sistemi ile müşteri bilgilendirme
 • Ankara, istanbul, izmir, bursa hangi şehirde olursanız olun, barkod programı kurulum ve eğitim
BarkodSis

Stok Takip Programı ve Sistemi Modülleri

Farklı Kullanıcılar

Sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilir, farklı yetkiler atayabilirsiniz.

Yeni Nesil ÖKC

Yeni nesil ökc entegrasyonu ile hızlı satış imkanı sağlar.

Barkod Etiket Baskı

Barkodsuz ürünleriniz için barkodlar üretip yazdırabilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu

Makrocell E-Satis ve N11 ticaret sistemleri ile entegre çalışır.

Logo Xml Entegrasyonu

Logo yazılım ürünleri ile stok ve fatura bazında xml entegrasyonu.

El Terminali

El terminalleri ile Envater, soğuk satış ve fiyat gör olarak kullanabilirsiniz.

Ürün Tanıma

Ürün tanımlarken barkodunu okutun, ürün adı ve kdv bilgisi otomatik gelsin.

Veri Yedekleme

Hem bilgisayarınıza hem dropbox üzerine otomatik yedekleme imkanı.Tamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL

Stok Takip Programı ve Sistemi

Barkodlu satış sektöründe 10 yıldır kullanılmakta olan BarkodSis programı , işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz. Program lisansı için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.

Programı Yükle
BarkodSis

E-TİCARET

Mağazanızı internete taşıyın.

bize ulaşın

Entegre satışın kolaylığını şimdi keşfedin.

Mağazanız ile birlikte internetten satışa başlayın, tümünü tek noktadan yönetin.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu ile veya belirleyecek olduğunuz ürünlere birer satış düğmesi oluşturarak hızlı satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko, Hugin ve Ingenico yeni nesil yazarkasa ve yazarkasa/pos cihazları ile entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

3

ÜRÜN TANIMA

Birçok sektöre ait 200.000 üzerindeki ürün arşivimiz ile stok kartı açarken ürün adı, kdv ve tahmini satış fiyatları ürün barkodunu okuttuğunuzda otomatik gelir.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri bir araya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak satış yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok ve ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Müşterileriniz için farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında satış yapan personelinizin ne tutarda satış yaptığını performasını ve primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları ve by puanları alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama ve stok takbi sağlar. Rut ve müşteri ziyaret planlaması ile verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için indirime yapabilir, indirim başlama ve bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin barkod baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği ile hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.