Barkod Sistemi Fiyatları ve Seçenekler

Makrocell'in kurulumu kolay, kullanımı kolay BarkodSis barkod sistemi programı, kobi & küçük işletmelerin mağaza operasyonlarını iyileştirmeye, verimliliği en üst düzeye çıkarmaya, müşteri hizmetlerini geliştirmeye yardımcı olur.


MakroCell'in kanıtlanmış barkod sistemi, perakendeci işletmelerin mağaza performansını yükseltmeye, rekabet gücünü korumasına katkı sağlar.


Müşterileri incelemeye, satış verilerini kaydetmeye ek olarak, satışlarınızın, ürünlerinizin, müşterilerinizin, çalışanlarınızın bilgilerini bir araya getirerek işinizin merkezi haline gelir. Böylece işinizi daha verimli yönetebilirsiniz.


Geçmişte, bir müşteri ödeme sırasında beş dakika bekleyebilirken, bugün, iki dakika bile tahammül edemeyecektir. Sonuç olarak, barkod sistemi için hız, doğruluk, müşteri deneyiminde, satışlarda kritik bir öneme sahiptir.


Donanım dahil özel çözümler geliştirmek olmak üzere eksiksiz bir yapı sunarız. İşletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için esnek modülleri ile genişletilebilir.


Düşük maliyetli barkod sistemleri ile :

  • Müşteri hizmetini geliştirir.
  • Satış, çapraz satış, ödeme sonrası aktivitelerle müşteri etkileşimini artırır.
  • Ödeme işlemini daha etkili hale getirerek hızlandırır.

Program her satış işlemini kaydeder, böylece envanter kayıtlarınız, stok mevcutlarınız her zaman günceldir. Daha da iyisi, satışla ilgili çok daha fazla bilgiyi elle takip edebileceğinizden çok daha kolay yorumlayabilirsiniz.


Bu bilgilere dayanarak raporlar çalıştırarak, siparişler ile ticari haketleriniz konusunda daha iyi kararlar verebilirsiniz.
Neden kullanmalıyım :

  • Tüm verilerini analiz edebilir, raflarınızdaki tüm ürünlerin ne kadar iyi sattığını öğrenebilir, satın alma seviyelerini buna göre ayarlayabilirsiniz.
  • Sezonluk satın almak eğilimleri için satın alma kararlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak ürün işlem geçmişini görebilirsiniz.
  • Barkod okuyucu, yazarkasa cihazlarını pos yazılımı ile entegre ederek fiyatlandırma, tahsilat doğruluğunu arttırabilirsiniz.

BarkodSis para çekmecesi, okuyucu, yazar kasa, fatura yazıcısı olmak üzere, mağaza ödeme noktasında ilave cihazlarla kullanmanıza olanak tanır.


Ön muhasebe, alacak hesapları, borç hesapları, satın alma, stok kontrol, barkod sistemleri ile gelen temel modüllerdir.


Ayrıca ihtiyaç duyulması durumunda ilave edilen ekstra modüller ile işletmenin geleceğine yön vermenizi kolaylaştırır. Özünde barkod sistemi işinizin nakit akışını takip etmek için hepsi bir arada bir çözümdür.Barkod Sistemi Fiyatları ve Seçenekler nasıl çalışır?


Çok şubele çalışan işletmeler de, programı online / offline (çevirimiçi / çevrimdışı) çalışma özelliği ile satışları merkezinizde toplar. Şube / merkezde internet bağlantısının aktif olması durumunda gerçekleşen her satış anlık olarak merkezinize transfer edilir. Şube veya merkez'de internet olmaması durumunda offline (çevimdışı) özelliği sayeside işlem yapmaya devam edilebilir. İnternet bağlantısı geri geldiğinde gerçekleşmiş satışlar program tarafndan arka planda merkeze aktarılır.


Barkod sistemi nasıl kurulur

Barkod sistemi fiyatları

 

Barkod sistemini ilk kez kulanacak işletmeler pos sistemi kavramını toplucu satın alınması gereken hazır bir ürün olarak düşünüyorlar. Oysa ki uygun fiyatlar ile sistemler kurulabilmektedir.

 


BarkodSis Yazılım Fiyatları
Hazır Barkod Sistemi Fiyatları
BarkodSis Telefon


Elit Barkod Sistemi

Hazır Barkod Sistemi

Meta Barkod Sistemi

Süper Barkod Sistemi

Barkod Sistemi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Evet. BarkodSis ile basit bir şekilde stok kartlarınızı oluşturabilir, dilerseniz üç farklı TL satış fiyatı belirleyebilir, kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda TL olarak paket barkod sistemleri, dokunmatik bilgisayar, okuyucu, yazıcı, diğer donanım ürünlerinin satışınıda yapıyoruz. Sattığımız ürünleri öncelikle kendimiz kullanıp, sadece onay verdiğimiz ürünlerin satışını yapıyoruz.


Barkod Sistemi TL

Bir barkod sistemi oluşturmak için, bilgisayar, okuyucu, barkodsis programınızın olması yeterli olacaktır. Ancak üreticiden aldığınız ürünler size barkodsuz geliyor ise bir yazıcıya, programınızın baskı özelliğine ihtiyacınız olacaktır.

Evet. Mevcut donanımlarınızı kullanarak BarkodSis ile hem stok takibi hem de hızlı satış yapmanız mümkün. BarkodSis sisteminizde kayıtlı olmayan ürünleri satış yaparken bile otomatik olarak sisteme kaydeder.

Hayır. Lokal kullanımlar için BarkodSis sizin için barkodlar üretebilir. Bu barkodları ürünlerin üzerine yapıştırarak mağazanızda satışını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hayır. BarkodSis programı kurulum işlemi / ayarlamalarını otomatik olarak kendisi yapmaktadır. Program hakkında sorularınız için istediğiniz zaman destek birimimizden yardım alabilirsiniz.

Evet. BarkodSis programı excel dosyalarından ürün yüklemelerini destekler. Eski programınızdan ürünlerinizin excel listesini alabiliyorsanız, BarkodSis programına kolayca aktarabilirsiniz.BarkodSis

Yazılım ModülleriTamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için tek ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL

Barkod Sistemleri

Barkod Sistemi sektörün de 12 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan BarkodSis programı fiyat avantajı ile işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz test edebilirsiniz.

BarkodSis, barkod sistemi ihtiyacı olan tüm sektörlerde pekçok işletme tarafından kullanılmaktadır. İhtiyaç doğması halinde sektörünüze özel üreteceğimiz çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur. İhtiyaçlarınıza uygun alternatif çözümler, fiyatları için e-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BarkodSis
E-DÖNÜŞÜM

E-Fatura Entegrasyonu.

bize ulaşın
faturlarınızı dijital ortama taşıyın.

İşletmenizin ticari faaliyetlerinize hız katarak iş verimliliğini artırın.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu veya belirleyecek olduğunuz ürünlere düğme oluşturarak ya da dokunarak hızlı satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko, Hugin yeni nesil yazarkasa, yazarkasa/pos cihazlarıyla entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri biraraya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak işlem yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok, ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Müşterilerinize TL bazında farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında pazarlama yapan personelinizin ne tutarda satış yaptığını performasını, primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları, bu puanları alışverişlerinde TL olarak kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama, stok takbi sağlar. Rut, müşteri ziyaret planlaması ile verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için TL indirim yapabilir, indirim başlama, bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin etiket baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkân tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği - Hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.


Bir saniye bekleyin!


Ayrılmadan önce BarkodSis programının 7 gün ücretsiz deneme sürümünü kullanmak ister misiniz ?

Ücretsiz deneyim imkanı:


Programın kullanımı ve özelliklerini deneyimlemeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.


İhtiyacınız olursa (0850) 480 90 90 hattımızdan mesai saatlerimizde herzaman ulaşabilirsiniz.


Tıklayın Deneme Sürümünü İndirin
BarkodSis Memnun Müşteri
Memnun Müşteri