Barkod Sistemi

Makrocell'in kurulumu kolay, kullanımı kolay BarkodSis barkod sistemi programı, kobi ve küçük işletmelerin mağaza operasyonlarını iyileştirmeye, verimliliği en üst düzeye çıkarmaya ve müşteri hizmetlerini geliştirmeye yardımcı olur.


MakroCell'in kanıtlanmış barkod sistemi, perakendeci işletmelerin mağaza performansını yükseltmeye ve rekabet gücünü korumasına katkı sağlar.


BarkodSis, müşterileri incelemeye ve satış verilerini kaydetmeye ek olarak, satışlarınızın, ürünlerinizin, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın bilgilerini bir araya getirerek işinizin merkezi haline gelir ve böylece işinizi daha verimli yönetebilirsiniz.


Geçmişte, bir müşteri ödeme sırasında beş dakika bekleyebilirken, bugün, iki dakika bile tahammül edemeyecektir. Sonuç olarak, perakende satış için hız ve doğruluk, müşteri deneyiminde ve satışlarda kritik bir öneme sahiptir.


BarkodSis, donanım ve özel pos çözümü geliştirme dahil olmak üzere eksiksiz bir sistem sunar. İşletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için esnek modülleri ile genişletilebilir.


MakroCell BarkodSis ile :

  • Müşteri hizmetini geliştirir.
  • Satış, çapraz satış ve ödeme sonrası aktivitelerle müşteri etkileşimini artırır.
  • Ödeme işlemini daha etkili hale getirerek hızlandırır.

BarkodSis her satış işlemini kaydeder, böylece envanter kayıtlarınız ve stok mevcutlarınız her zaman günceldir. Daha da iyisi, satışla ilgili çok daha fazla bilgiyi elle takip edebileceğinizden çok daha kolay yorumlayabilirsiniz.


Bu bilgilere dayanarak raporlar çalıştırarak, sipariş ve ticari satış konusunda daha iyi kararlar verebilirsiniz.
Barkod sistemi yararları :

  • Tüm verilerini analiz edebilir, raflarınızdaki tüm ürünlerin ne kadar iyi sattığını öğrenebilir ve satın alma seviyelerini buna göre ayarlayabilirsiniz.
  • Sezonluk satın almak eğilimleri için satın alma kararlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak ürün işlem geçmişini görebilirsiniz.
  • Barkod okuyucu ve yazarkasa cihazlarını barkod yazılımı ile entegre ederek fiyatlandırma ve tahsilat doğruluğunu arttırabilirsiniz.

BarkodSis para çekmecesi, barkod okuyucu, yazar kasa ve fatura yazıcısı olmak üzere, mağaza ödeme noktasında ilave cihazlarla kullanmanıza olanak tanır.


Ön muhasebe, alacak hesapları, borç hesapları, satın alma ve stok kontrol sistemleri barkot sistemi ile gelen temel modüllerdir.


Ayrıca ihtiyaç duyulması durumunda ilave edilen ekstra modüller ile işletmenin geleceğine yön vermenizi kolaylaştırır. Özünde barkod programı işinizin nakit akışını takip etmek için hepsi bir arada bir çözümdür.Barkod Sistemi nasıl çalışır?


Çok şubeli satış yapan işletmeler de, BarkodSis programı online ve offline (çevirimiçi ve çevrimdışı) çalışma özelliği ile satışları merkezinizde toplar. Şube ve merkezde internet bağlantısının aktif olması durumunda gerçekleşen her satış anlık olarak merkezinize transfer edilir. Şube veya merkez'de internet olmaması durumunda offline (çevimdışı) özelliği sayeside satış yapmaya devam edilebilir. İnternet bağlantısı geri geldiğinde gerçekleşmiş satışlar sistem tarafndan arka planda merkeze aktarılır.


BarkodSis sistemi nasıl kurulur

Düşük maliyetli barkod sistemi kurulabilir mi?

 

Barkod sistemini ilk kez kulanacak işletmeler barkod sistemi kavramını toplucu satın alınması gereken hazır bir ürün olarak düşünüyorlar. Oysaki uygun fiyatlar ile sistemler kurulabilemktedir. Barkod sistemi fiyat bilgisi başlıklı Düşük maliyetli barkod sistemleri yazımızı okuyabilirsiniz.

 

    Etiket: 
  •      

Tamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için tek ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL

Mağaza Barkod Sistemleri

Mağaza barkod sistemleri sektöründe 10 yıldır kullanılmakta olan BarkodSis programı , işletmeniz için ideal yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz. Program lisansı için tek ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur.

Programı Yükle
BarkodSis
E-TİCARET

Mağazanızı internete taşıyın.

bize ulaşın
Entegre satışın kolaylığını şimdi keşfedin.

Mağazanızla birlikte internetten satışa başlayın, tümünü tek noktadan yönetin.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu veya belirleyecek olduğunuz ürünlere düğme oluşturarak ya da dokunarak hızlı satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko ve Hugin yeni nesil yazarkasa, yazarkasa/pos cihazlarıyla entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri biraraya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak işlem yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok ve ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Müşterilerinize farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında satış yapan personelinizin ne tutarda satış yaptığını performasını ve primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları, bu puanları alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama, stok takbi sağlar. Rut, müşteri ziyaret planlaması ile verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için indirime yapabilir, indirim başlama, bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin etiket baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği - Hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.

BarkodSis Memnun Müşteri
Memnun Müşteri