Barkod Sistemi

Makrocell'in kurulumu kolay, kullanımı kolay BarkodSis barkod sistemi programı, kobi ve küçük işletmelerin mağaza operasyonlarını iyileştirmeye, verimliliği en üst düzeye çıkarmaya ve müşteri hizmetlerini geliştirmeye yardımcı olur.


MakroCell'in kanıtlanmış barkod sistemi, perakendeci işletmelerin mağaza performansını yükseltmeye ve rekabet gücünü korumasına katkı sağlar.


BarkodSis, müşterileri incelemeye ve satış verilerini kaydetmeye ek olarak, satışlarınızın, ürünlerinizin, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın bilgilerini bir araya getirerek işinizin merkezi haline gelir ve böylece işinizi daha verimli yönetebilirsiniz.


Geçmişte, bir müşteri ödeme sırasında beş dakika bekleyebilirken, bugün, iki dakika bile tahammül edemeyecektir. Sonuç olarak, perakende satış için hız ve doğruluk, müşteri deneyiminde ve satışlarda kritik bir öneme sahiptir.


BarkodSis, donanım ve özel pos çözümü geliştirme dahil olmak üzere eksiksiz bir sistem sunar. İşletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için esnek modülleri ile genişletilebilir.


MakroCell BarkodSis ile :

  • Müşteri hizmetini geliştirir.
  • Satış, çapraz satış ve ödeme sonrası aktivitelerle müşteri etkileşimini artırır.
  • Ödeme işlemini daha etkili hale getirerek hızlandırır.

BarkodSis her satış işlemini kaydeder, böylece envanter kayıtlarınız ve stok mevcutlarınız her zaman günceldir. Daha da iyisi, satışla ilgili çok daha fazla bilgiyi elle takip edebileceğinizden çok daha kolay yorumlayabilirsiniz.


Bu bilgilere dayanarak raporlar çalıştırarak, sipariş ve ticari satış konusunda daha iyi kararlar verebilirsiniz.
Barkod sistemi yararları :

  • Tüm verilerini analiz edebilir, raflarınızdaki tüm ürünlerin ne kadar iyi sattığını öğrenebilir ve satın alma seviyelerini buna göre ayarlayabilirsiniz.
  • Sezonluk satın almak eğilimleri için satın alma kararlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak ürün işlem geçmişini görebilirsiniz.
  • Barkod okuyucu ve yazarkasa cihazlarını barkod yazılımı ile entegre ederek fiyatlandırma ve tahsilat doğruluğunu arttırabilirsiniz.

BarkodSis para çekmecesi, barkod okuyucu, yazar kasa ve fatura yazıcısı olmak üzere, mağaza ödeme noktasında ilave cihazlarla kullanmanıza olanak tanır.


Ön muhasebe, alacak hesapları, borç hesapları, satın alma ve stok kontrol sistemleri barkot sistemi ile gelen temel modüllerdir.


Ayrıca ihtiyaç duyulması durumunda ilave edilen ekstra modüller ile işletmenin geleceğine yön vermenizi kolaylaştırır. Özünde barkod programı işinizin nakit akışını takip etmek için hepsi bir arada bir çözümdür.Barkod Sistemi nasıl çalışır?


Çok şubeli satış yapan işletmeler de, BarkodSis programı online ve offline (çevirimiçi ve çevrimdışı) çalışma özelliği ile satışları merkezinizde toplar. Şube ve merkezde internet bağlantısının aktif olması durumunda gerçekleşen her satış anlık olarak merkezinize transfer edilir. Şube veya merkez'de internet olmaması durumunda offline (çevimdışı) özelliği sayeside satış yapmaya devam edilebilir. İnternet bağlantısı geri geldiğinde gerçekleşmiş satışlar sistem tarafndan arka planda merkeze aktarılır.


BarkodSis sistemi nasıl kurulur

Düşük maliyetli barkod sistemi kurulabilir mi?

 

Barkod sistemini ilk kez kulanacak işletmeler barkod sistemi kavramını toplucu satın alınması gereken hazır bir ürün olarak düşünüyorlar. Oysa ki uygun fiyatlar ile sistemler kurulabilmektedir.

 


BarkodSis Yazılım Fiyatları
Hazır Barkod Sistemi Fiyatları
BarkodSis Telefon


Barkod Sistemi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Evet. BarkodSis ile basit bir şekilde stok kartlarınızı oluşturabilir, dilerseniz üç farklı satış fiyatı belirleyebilir ve satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda paket barkod sistemleri, dokunmatik bilgisayar, barkod okuyucu, barkod yazıcı ve diğer donanım ürünlerinin satışınıda yapıyoruz. Sattığımız ürünleri öncelikle kendimiz kullanıp, sadece onay verdiğimiz ürünlerin satışını yapıyoruz.


Barkod Sistemleri

Bir barkod sistemini hayata geçirmek için, bilgisayar, barkod okuyucu ve barkodsis satış programınızın olması yeterli olacaktır. Ancak üreticiden aldığınız ürünler size barkodsuz geliyor ise bir barkod yazıcıya ve satış programınızın barkod baskı özelliğine ihtiyacınız olacaktır.

Evet. Mevcut donanımlarınızı kullanarak BarkodSis ile stok takibi ve hızlı satış yapmanız mümkün. BarkodSis sisteminizde kayıtlı olmayan ürünleri satış yaparken bile otomatik olarak sisteme kaydeder.

Hayır. Lokal kullanımlar için BarkodSis sizin için barkodlar üretebilir. Bu barkodları ürünlerin üzerine yapıştırarak mağazanızda satışını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hayır. BarkodSis programı kurulum işlemini ve ayarlamalarını otomatik olarak kendisi yapmaktadır. Program hakkında sorularınız için istediğiniz zaman destek birimimizden yardım alabilirsiniz.

Evet. BarkodSis programı excel dosyalarından ürün yüklemelerini destekler. Eski programınızdan ürünlerinizin excel listesini alabiliyorsanız, BarkodSis programına kolayca aktarabilirsiniz.

Tamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için tek ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.

MAKROCELL

Mağaza Barkod Sistemleri

Mağaza Barkod Sistemleri sektörün de 12 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan BarkodSis programı, işletmeniz için ideal bir yazılımdır. Sitemizden deneme sürümünü indirip ücretsiz yedi gün süreyle test edebilirsiniz.

BarkodSis, barkodlu satış yapılan tüm sektörlerde pekçok işletme tarafından kullanılmaktadır. İhtiyaç doğması halinde sektörünüze özel üreteceğimiz çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur. İhtiyaçlarınıza uygun alternatif çözümler ve fiyatları için e-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BarkodSis
E-TİCARET

Mağazanızı internete taşıyın.

bize ulaşın
Entegre satışın kolaylığını şimdi keşfedin.

Mağazanızla birlikte internetten satışa başlayın, tümünü tek noktadan yönetin.1

SATIŞ EKRANI

İsterseniz barkod okuyucu veya belirleyecek olduğunuz ürünlere düğme oluşturarak ya da dokunarak hızlı satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

2

ÖKC ENTEGRASYONU

Beko ve Hugin yeni nesil yazarkasa, yazarkasa/pos cihazlarıyla entegre çalışabilir, kasa fişinin otomatik çıkmasını sağlayabilirsiniz.

4

KARMA KOLİ

Belirlediğiniz ürünleri biraraya toplayarak, karma koli haline getirerek yılbaşı sepeti gibi ürünleri tek barkod okutarak işlem yapmanızı sağlar.

5

MOBİL ERİŞİM

İnternet erişimi olan herhangi bir cihaz kullanarak cari, stok ve ciro bilgilerine anında ulaşabilir, yapılan tahsilatların girişini gerçekleştirebilirsiniz.

6

TEKLİF MODÜLÜ

Müşterilerinize farklı teklifler oluşturabilir, geriye dönük izleyebilir, satışa dönüşen tekliflerinizi birleştirerek tek faturada çıktı alabilirsiniz.

7

PLASİYER TAKİBİ

Firmanız içinde veya firma dışında satış yapan personelinizin ne tutarda satış yaptığını performasını ve primlerini hesaplayabilirsiniz.

8

PARA PUAN

Müşterilerin yapacakları alışverişler karşılığında para puan kazanmaları, bu puanları alışverişlerinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

9

SOĞUK SATIŞ

Müşterilere adreslerinde araçtan satış, faturalama, stok takbi sağlar. Rut, müşteri ziyaret planlaması ile verimliliği arttırır.

10

PLANLI KAMPANYA

Belirleyecek olduğunuz tarih aralıklarında, istediğiniz ürünler için indirime yapabilir, indirim başlama, bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz.

11

TERAZİ ÜRÜNLERİ

Tüm barkodlu terazilerle entegre çalışır. Terazinin etiket baskı özelliği olmasa bile kilogramlı ürünlerin satışını yapmanıza imkan tanır.

12

OTOMATİK YEDEK

Otomatik yedekleme özelliği - Hem bilgisayarınıza hemde isterseniz Dropbox üzerine bilgilerinizi periyodik olarak güvenle yedekler.


Bir saniye bekleyin!


Ayrılmadan önce BarkodSis programının 7 gün ücretsiz deneme sürümünü kullanmak ister misiniz ?

Ücretsiz deneyim imkanı:


Programın kullanımı ve özelliklerini deneyimlemeniz için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.


İhtiyacınız olursa (0850) 480 90 90 hattımızdan mesai saatlerimizde herzaman ulaşabilirsiniz.


Tıklayın Deneme Sürümünü İndirin
BarkodSis Memnun Müşteri
Memnun Müşteri