BarkodSis

BarkodSis Standart Satış Programı barkodlu satış yapmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için idealdir. Uygun fiyatı ile kişisel bilgisayarınıza bile kurularak kolay kullanım imkanı sunar.

Bir bilgisayardan satış yaparken diğer bilgisayardan fatura girişlerinizi yapabilir, barkod etiketleri basabilir. Raporlar alabilirsiniz.

 • Tüm barkod tarayıcılar ile çalışır.
 • Etiket yazıcı ayrımı yapmaz.
 • Dokunmatik bilgisayar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile uyumludur.
 • Ürünler için şablon tasarımlar yaparak barkod etiket yazdırabilir.
 • Ürün fiyatlarını günlük kurlar üzerinden farklı para birimlerinde gösterme.
 • Sınırsız kullanıcı tanımlama.
 • Müşteri bekletme. Birden fazla cariye işlem imkanı.
 • Günlük, haftalık, aylık, yıllık ciro raporları alabilme.
 • Varyantlı ürün takibi.
 • SMS kullanarak cari bilgilendirme.
 • Microsoft Windows işletim sistemleri ile uyumludur.
 • Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, hangi şehirde olursanız olun, kurulum, eğitim.

Hangi Sektörlere Uygundur

BarkodSis programı sektör ayırt etmez.
Barkodlu ürünlerin olduğu her sektöre uygundur.

Kasa
Sistemi

Stok
Programı

Perakende
Satış

Tüm işletmelere
uygundur

BarkodSis Standart Satış Programı

BarkodSis satış programı işletmelerinizi dijital platforma taşıyarak, hem daha doğru hemde verimli şekilde çalıştırmanıza olanak tanır. Müşterileriniz karşısında daha profesyonel gözükeceksiniz. Özellikle mağaza işletiyor, kasa'da müşterilerinize BarkodSis Eko Programı kullanarak işlem gerçekleştiriyorsanız.
İş yerinize BarkodSis Programı kurarak denetim altına almanız, envanter doğruluğunu önemli ölçüde artırabilir. Ürünlerin üzerinde etiket olması, satılan ürünleri okuyucu yardımıyla bilgisayara anında iletilmesine imkan verir. Böylece bilgisayarın, tüm ağır işleri yapması sağlanır.
Bilgisayarlar kusursuz, değillerdir! fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş personel kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını gösteren, çalışmalar bulunmaktadır.
Perakendeciler akıllı satın alma kararları almak istemektedir ve küçük işletmeler için Barkodsis, ne kadar ürün satın alınacağı, ne kadar satış yapılacağı ve indirim yapılıp yapılmayacağı konusunda değerli bilgiler sağlar. İşiniz büyüdükçe, ayın sonunda çalışan raporların size gerçekten ihtiyacınız olan tüm verileri sağlayacağını göreceksiniz.

İşletmeler için BarkodSis Programı, satışları günlük, haftalık, aylık ve yıllık görüntülemenize izin verir ve belirli veri kümelerini yakalamak için yapılandırılabilir. Satış modellerini belirlemek, hangi stokların seri satıldığı ve hangilerinin satılmadığını belirlemenize yardımcı olabilir, böylece stratejik satın alma kararları verebilirsiniz.
Satış rakamlarınızın ötesindeki diğer finansal verileri de gözden kaçırmayın. Ortalama müşterinizin ne kadar harcadığını, hangi ödeme yöntemini kullandıklarını ve ne satın aldıklarını görebileceksiniz.
Malların Maliyeti ile ilgili raporları çalıştırın, böylece ürün marjlarına bakarak gerçekten iyi bir getiri elde edip etmediğinizi görebilirsiniz. Ortalama satış rakamını artırmaya çalışırken, işletme hedeflerinizi bu verilere göre formüle edin.

BarkodSis Programı işletmeler için neden değerli?

İşletmeler, genişlemeyi destekleyecek veriler olmadan büyüyemez. Sistem sadece bu verileri sağlamaz; Aynı zamanda veriler üzerinde hareket etmenize yardımcı olacaktır. Faturalar, yeni ürünler ve çalışanlar ekledikçe sisteminizde sizinle birlikte büyüyecektir.

BarkodSis Programı ile İşletmenizi kolayca büyütün

Ürün gamı az da olsa, zaman içinde büyüyecek de olsa işletmenize BarkodSis Programı daha sonra değil, ilk öncelik olarak yapınıza entegre etmeniz, işinize ölçeklenebilirlik kazandırır.
Ölçeklenebilirlik. İşletmenizde bir ürün, 100 ürün veya 10.000 ürün olup olmadığından bağımsız olarak aynı şekilde çalışacağı anlamına gelir.
İşletmeniz tarafından benimsenecek BarkodSis ekibinizin yeni üyelerini kolay şekilde eğitir. Malzeme aramak veya malzeme açıklamalarını ezberlemek yerine yeni ekip üyeniz ürünü, okuyucu yardımıyla okutarak işlem yapabilir.

BarkodSis işletmenize profesyonel görünüm sunacaktır!

BarkodSis kullanan işletmeler rakiplerine göre iki kat avantaja sahiptir. Öncelikle BarkodSis işletmenin kontrolünü sağlar. Ayrıca müşterinin kasada harcadığı süreyi önemli ölçüde azaltır.
Carilerin satın alım işlemini BarkodSis kullanarak, hızlı şekilde gerçekleştirebilmeniz durumunda, mevcut yapınıza göre müşterilerinizde daha iyi izlenim bırakırsınız.

BarkodSis programı nasıl çalışır?

İşletmeniz için bir satış sistemi kurabilmek için belirli ekipmanlara sahip olunması gerekmektedir. Yazılımın ve ekipmanların kullanılabilmesi için minimun olarak Microsoft Windows işletim sistemli bir bilgisayar, barkod tarayıcı ve BarkodSis Eko satış programı gerekmektedir.

BarkodSis Deneyimi

Satış sistemleri ile ilk kez tanışan işletmeler için satın almadan önce yazılımı incelemeleri ve deneyim kazanmaları için 14 gün ücretsiz deneyim imkanı sunuyoruz. Programın kurulmasından nasıl kullanılması gerektiğine dair pek çok bilgi Youtube Sayfamızda yer almaktadır.